Виклик таксі в Києві зі знижкою або чому викликати таксі Joker вигідно?

 • Вас дратують помилки диспетчерів і їх невміння орієнтуватися в маршрутах?
 • У відповідь на прийняте замовлення таксі ви чекаєте СМС-ку з повідомленням про подану машині і отримуєте вибачення з відмовкою про причину її відсутності?

Якщо ці або якісь інші причини привели вас сюди, ми позбавимо вас від проблем! У нас працюють хороші оператори з багаторічним стажем роботи. Вони відмінно розбираються в маршрутах, напам’ять знають тарифи і вартість таксі і завжди підкажуть найвигідніший шлях. Якщо ви зробили виклик таксі, буквально через 5 хвилин після прийняття замовлення наші диспетчери повідомлять вас про під’їжджають машині. Вони подзвонять вам по телефону або відправлять СМС із зазначенням марки, номера і кольору під’їжджає авто.

 • Ви не можете викликати таксі в Києві в потрібний вам час: в час пік, ввечері у вихідні або пізно вночі?
 • Чи вірите ви, що в Києві таксі можна викликати швидко і просто?

Диспетчерська нашої компанії обладнана новітнім програмним комплексом, який дозволяє диспетчеру приймати і швидко обробляти практично необмежену кількість вхідних дзвінків і замовлень. Причому, відбувається це не в ручному режимі, а з допомогою «Таксі Навігатор». Диспетчеру досить ввести ваше замовлення і на його комп’ютері відразу прописується маршрут, його протяжність у кілометрах і вартість поїздки.

Вызов такси joker в Киеве

Мал.5 Програма для обробки замовлень

 • Вас дратують водії, які «на око» визначають вартість поїздки і у них ніколи немає здачі?

У нашій компанії «казуси» зі здачею практично виключені, так як ми намагаємося не допускати таких моментів. Якщо іноді виникає питання зі здачею, то спільними зусиллями він вирішується дуже швидко. Служба таксі JOKER діє на ринку більше п’яти років і надає своїм клієнтам якісні послуги. Наші водії завжди знають точну суму проїзду, ніколи не накручують цін і не вимагають оплатити більше розрахункової вартості, яку оператор вказує вже при замовленні. Завдання водіїв – швидко доставити вас за вказаною адресою і вони, відмінно знаючи вулиці, завжди бездоганно вирішують з нею. Клієнти вважають хорошим то таксі, в якому водії не визначають цін на свій розсуд і видають здачу до останньої копійки з озвученого тарифом. Та й приємніше їздити з ввічливим водієм.

Рис.6 Водій бачить у себе в телефоні адресу і ТАРИФ

Чому краще викликати таксі JOKER?

 • Якщо ви звернетеся в JOKER, вас проконсультують за замовленням і дадуть відповідь на ваші запитання.
 • Якщо ви зателефонуйте з мобільного на номер телефону таксі 3933, диспетчер обов’язково передзвонить вам.
 • Ми працюємо цілодобово, без свят та вихідних – 7/24.
 • Ви можете скористатися онлайн-чатом і дізнатися вартість поїздки, оформити виклик таксі у Києві та оплатити замовлення.

Ви ще думаєте?Нам з вами по дорозі! Ви скажете, що я намагаюся завантажити вас. Так, з одного боку ви праві – я продаю послугу. Але у цієї медалі є й інша сторона: я допомагаю вам економити і платити по мінімуму. Розповім давній анекдот (з приводу) Зустрічаються два євреї. Один дуже сумний. Другий питає: – Ізя, чому ви такі сумні? – Так от знайшов гаманець з отакенною пачкою грошей! – А чого ж ви турбуєтеся! – Запитує другий. – Перерахував, не вистачає! Навіщо я це розповідаю? Тому, що співпрацюючи з нашою службою, у вас завжди будуть вільні гроші. Звідки вони візьмуться? Ми пропонуємо постійний дисконт з 10% знижкою. Для отримання знижки вам потрібно викликати таксі, зробивши в диспетчерській JOKER замовлення на суму в 30 гривень. Це замовлення – ваш шлях до отримання дисконту безкоштовно. Що таке 30 гривень для поїздки на таксі? Відправившись на таксі в Бориспіль, за ці гроші ви проїдете всього п’яту частину шляху. Та й на чашку кави в аеропорту вам не вистачить – там вона коштує 49 гривень. Відправившись на таксі в Бориспіль , за ці гроші ви проїдете всього п’яту частину шляху. Та й на чашку кави в аеропорту вам не вистачить – там вона коштує 49 гривень. Буває й так, що сьогодні ви вибираєте одне таксі, завтра інше. І не отримуєте ніяких знижок. З нами знижки вам гарантовані: ми пропонуємо 10% знижки на кожне замовлення. Це означає, що з кожною наступною поїздкою ви економите більше. За місяць економія може досягти 100-150 гривень. Крім сказаного, ми надаємо ще ряд гарантій:

 • подача машини – безкоштовно;
 • комфорт – безкоштовно: якщо вам не сподобалося що приїхала за вами таксі, ми подамо вам інше авто;
 • страховка – безкоштовно: всі наші клієнти застраховані на суму в 100 000 гривень (у страхових випадках, що виникли з вини інших учасників дорожнього руху). Нашим партнером виступає «АХА».

»

Телефони для замовлення

(067) 373-39-33

(063) 123-39-33

(050) 453-39-33

(044) 209-39-33