Замовлення таксі онлайн по Україні!

Сьогодні сервіс Таксі Джокер працює в 11 містах України. Ми виконуємо свої обов’язки і надаємо якісний сервіс таксі для наших клієнтів вже 15 років. Для вашої зручності, ми постійно моніторимо новітні розробки в сфері перевезень та вдосконалюємо способи виклику таксі. На сьогодні найзручніший виклик таксі онлайн за допомогою мобільного додатку. Вам не треба набирати оператора і пояснювати куди треба їхати. Не треба чекати підтвердження прийому замовлення. Таксі онлайн у Вас в кишені. Досить закачати мобільну програму і замовити таксі можна за пару кліків.

 

 

✅  Замовлення таксі онлайн в Києві

✅  Замовлення таксі онлайн в Одесі

✅  Замовлення таксі онлайн в Дніпрі

✅  Замовлення таксі онлайн в Ніжині

✅  Замовлення таксі онлайн у Львові

✅  Замовлення таксі онлайн в Чернігові

✅  Замовлення таксі онлайн в Черкасах 

✅  Замовлення таксі онлайн в Запоріжжі 

✅  Замовлення таксі онлайн в Кременчуці 

✅  Замовлення таксі онлайн в Луцьку 

✅  Замовлення таксі онлайн в Ужгороді 

 

Онлайн заказ такси в Киеве

Хочете замовити таксі в Києві через сайт? Цей зручний варіант ми придумали і розробили спеціально для людей, які:

 • ✅ Не любят говорить по телефону
  Ну і нічого страшного – ми даємо вам можливість викликати таксі, не сказавши ні слова. «Джокер» цінує і береже послідовних людей!
 • ✅ Хочуть все робити самостійно
  У тих, хто звик щогодини тримати під контролем все, що відбувається навколо, замовлення таксі в Києві по телефону – не найзручніший варіант. Якщо ви дотримуєтеся аксіоми «Хочеш зробити ідеально – зроби сам», то потрібно скористатися функцією замовлення таксі в Києві онлайн. Ви самостійно вкажете пункт подачі машини, адресу доставки, з’ясуєте точну ціну перевезення і будете твердо впевнені, що все зроблено як треба.
  Про всяк випадок: наші оператори ніколи нічого не переплутають і не забудуть, так що якщо опинитеся в місці без доступу до Мережі – телефонуйте 3933!
 • ✅ Хочуть додатково заощадити
  Тому що замовити таксі онлайн по Києву з сайту вигідно – ми дамо 10% знижки і прив’яжемо її до номера вашого телефону. Найдешевше таксі Києва в онлайн-режимі стає ще більш доступним!

 Як зробити замовлення таксі онлайн по Києву?
          Починайте вводити в форму замовлення назву вулиці, куди потрібно подати машину, – підказка запропонує варіанти. Зверніть увагу на мову введення і набирайте назви без скорочень.
Якщо є додаткові побажання, вкажіть їх в поле «Примітки» форми замовлення онлайн таксі по Києву. Можливо, вам потрібно вільний багажник для валіз або дитяче крісло.
Потім вкажіть адресу доставки і проставте галочки в додаткових пунктах, якщо ви перевозите тварин, потрібен великий автомобіль або послуги кур’єра.
Вкажіть час замовлення таксі по Києву: на зараз, на сьогодні, на наступний день (при завчасному бронюванні вам запропонують вказати точний час подачі машини). Потім введіть своє ім’я та телефон. Натисніть кнопку, щоб дізнатися вартість поїздки і замовити автомобіль.
На цій же сторінці замовлення таксі онлайн доступний не тільки для Києва, а й для інших міст, де працює «Джокер».
Наші автомобілі розсікають простір і час цілодобово і без вихідних, тому викликати таксі по Києву терміново або завчасно можна у будь-який момент.
Користуйтеся досягненнями прогресу і знижковими пропозиціями від вашого доброго «Джокера» – викликайте таксі онлайн через сайт!

 

Телефони для замовлення

(067) 373-39-33

(063) 123-39-33

(050) 453-39-33

(044) 209-39-33