Замовлення таксі онлайн у Львові

Знижка на поїздки 3% для постійних клієнтів компаніїБонусна система знижок для наших клієнтів - безкоштовні поїздки за бонуси, зібрані пасажирамиПільгове страхування ОСЦПВ водіїв компанії зі знижкою 30%Укладено прямі договори з партнером АЗС WOG для отримання додаткових корпоративних знижок для водіїв компанії
Недороге Joker таксі у Львові Львів – казкове європейське місто. Замовивши таксі у Львові, ви за день встигнете побувати на площі Ринок і в міській Ратуші, відвідати проспект Свободи і розташований на ньому Оперний театр, побачити палац Потоцьких та зробити солодкі покупки в знаменитій майстерні шоколаду. «Джокер» (вул. Промислова, 60) – найдешевше і водночас найкомфортніше таксі по Львову. Так не буває? Joker-taxi родом із Києва, а нині з радістю обслуговує пасажирів і в місті Лева – столиці Галичини і Західної України.
  1. Замовте таксі «Джокер» онлайн за допомогою мобільної версії або зателефонувавши оператору на короткий номер: 3933 (цілодобово).
  2. Збирайте наші бонуси – і одна з наступних поїздок буде безкоштовною.
  3. Отримайте 3% знижку як улюблений постійний клієнт «Джокера».
Якщо ви запізнюєтеся в міжнародний аеропорт «Львів» або на залізничний вокзал, телефонуйте в «Джокер». Подамо авто в середньому через 9 хвилин, в ідеалі – через 5. Наші пасажири і всі 200 іномарок застраховані в СК «Княжа». У наших водіїв додаткові бонуси: за поліс ОСАГО сплачують на 30% менше плюс отримують корпоративну знижку на паливо в мережі АЗС WOG.

Телефони для замовлення

(067) 373-39-33

(063) 123-39-33

(050) 453-39-33

(044) 209-39-33