Замовлення таксі онлайн в Одесі

Для замовлення таксі онлайн скористайтесь нашим додатком в:

     Apple Store                                                       Google Play

Заказать такси онлайн в Киеве

Заказать такси онлайн в Одессе

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Joker-taxi – Найдушевніше таксі в Одесі

Зловити на вулиці таксі в Одесі важко – щодня в Південну Пальміру приїжджають тисячі людей. І кожен хоче побувати на легендарній Деребасівській і Французькому бульварі, піднятися Потьомкінськими сходами, побачити Одеський маяк і відвідати знаменитий Оперний театр.
Щоб усе встигнути, замовте таксі по місту в компанії «Джокер» (вул. Базарна, 61) зручним для вас способом:

  • заповніть онлайн-заявку на сайті;
  • скористайтеся мобільним додатком;
  • зателефонуйте оператор на короткий номер: 3933.

Одна з 400 іномарок забере вас за зазначеною адресою практично миттєво – усього через 5–15 хвилин. Замовляйте таксі в аеропорт чи на вокзал «на зараз» або за 48 годин до поїздки – з нами ви точно не запізнитеся на літак чи потяг!
Дорогою водій налаштується на вашу хвилю – мовчатиме, якщо ви не бажаєте спілкуватися, або підтримає щиру розмову, якщо у вас сьогодні душа наопаш.
Станьте постійним клієнтом «Джокера» – й отримайте 3% знижку на всі поїздки, а також накопичуйте бонуси, за які одного разу ви прокотитеся абсолютно безкоштовно.
Усі наші пасажири та водії застраховані на 100 тис. грн у СК «Альфа-Гарант». Корпоративні знижки на бензин надає мережа АЗС WOG.

Скидка на поездки 3% для постоянных клиентов компанииБонусная система скидок для наших клиентов - бесплатные поездки за бонусы, собранные пассажирамиЛьготное страхование ОСАГО водителей компании со скидкой 30%Заключены прямые договора с партнером АЗС WOG на для получения дополнительных корпоративных скидок для водителей компании

Скидка на поездки 3% для постоянных клиентов компании!

Телефони для замовлення

(067) 373-39-33

(063) 123-39-33

(050) 453-39-33

(044) 209-39-33