Що може «Джокер» – список послуг таксі

Joker вміє не лише перевозити пасажирів. Ми регулярно вислуховуємо побажання наших клієнтів і відповідно до них розширюємо перелік своїх можливостей. Так що висловлюйтесь, не соромтеся! Отже, наразі ми надаємо такі додаткові послуги

 1. Дитяче крісло в автомобілі
  Заходів безпеки зайвих не буває, коли йдеться про дітей. Якщо збираєтеся в поїздку з дитиною, повідомте про це нашого диспетчера або зазначте у формі на сайті, що в салоні автомобіля має бути дитяче крісло. Водій допоможе всадовити й пристебнути дитину.
  Всі дитячі крісла – від перевірених виробників, справні й чистенькі. Під час поїздки малюк буде в безпеці.
  Вартість послуги – +30 грн до тарифу.
 2. Драйвер
  Буває, що келишок коньяку чи кружка пива накидаються на нас несподівано. Якщо вечірка застала вас зненацька, а власний автомобіль нудьгує на стоянці, дістаньте з кишені Joker – зателефонуйте нам і замовте послугу «Тверезий водій». Наш співробітник доставить вас на вашому авто за вказаною адресою.
  Вартість послуги – 100 грн до тарифу. Безпека набагато дорожча.
 3. Перевезення тварин
  Організуємо доставку кудлатого, пернатого чи повзучого улюбленця за вашої присутності чи без неї. Забезпечимо йому комфортні умови і водія-вегетаріанця. Можемо перевезти вашу тваринку за місцем призначення, а потім назад.
  Додаткова вартість до тарифу – 5–25 грн.
 4. Кур’єр
  Організуємо адресну доставку документів, піци, квітів, подарунків, крокодилів:). Відвеземо або заберемо із зазначеного замовником місця.
  Будемо за вказаною адресою без запізнень – у цьому нам допоможе сучасна система GPS-навігації: затори на дорогах нам не страшні, ми завжди знайдемо обхідний шлях до мети і ніколи не підведемо вас.
  Вартість послуги – +30 грн до тарифу.
 5. Інкогніто
  Спеціальна послуга для агентів 007 та інших людей, які не бажають афішувати свою поїздку в таксі. Просто скажіть про це диспетчеру – і ми надамо вам автомобіль без шашечок та інших розпізнавальних знаків.
  Додаткова вартість до тарифу – +10 грн.
  Оформлюйте замовлення на будь-яку послугу на сайті чи за телефоном 3933.
  Якщо в цьому списку немає того пункту, який вам потрібен для повного щастя, – поділіться з нами, і ми поміркуємо, як можна цьому зарадить.

Телефони для замовлення

(067) 373-39-33

(063) 123-39-33

(050) 453-39-33

(044) 209-39-33