(Russian) Легенди и мифы о работе в такси

Про таксистів існує безліч анекдотів і веселих історій. Приємно доїхати до потрібного місця з комфортом, провівши час за розмовами з цікавою людиною. Таксисти дійсно дуже цікаві люди, оскільки стикаються з різними пасажирами і розмовляють під час поїздки про злободенні проблеми. Доїхавши всього за кілька хвилин, наприклад, до роботи, можна дізнатися останні політичні новини, результати футбольного матчу, зведення пригод в місті. Також можна саме від таксистів дізнатися, де в місті знаходяться злачні місця або хороші ресторани. Приїжджаючи в нове місто турист може поцікавитися у таксиста про найцікавіші місця в місті. При цьому не важливо, що їхати від вокзалу до готелю, розташованого на сусідній вулиці, він буде годину і при цьому заплатить потрійну ціну. Чимало анекдотів описує ситуації, коли водії користувалися спеціально подовженими маршрутами, щоб взяти з клієнта більше грошей.

Про знанні таксистами міста взагалі складаються легенди. Пересуваючись по власному місту можна почути прохання показати дорогу або повідомити навігатора на чистій російській мові адреса призначення, оскільки кавказький акцент він не розуміє. Багато анекдотів складено про те, як пасажири обманюють таксистів. Хтось швидкістю, вистрибуючи на ходу і залишаючи сумки, хтось хитрістю, обіцяючи в кінці шляху винагороду.

Незважаючи на всі анекдотичні ситуації і деякі незручності, люди продовжують користуватися таким зручним і практичним видом транспорту, як таксі. Незважаючи на те, що доводиться показувати дорогу, притримувати вентилятор, ухилятися від вітру з лобового скла і глухнути від доносяться звуків з магнітоли. Як кажуть самі таксисти: краще погано їхати, ніж добре йти. Тому терпи пасажир і слухай шансон, вдихай тютюновий дим і підтримуй розмову про політику та футбол.

Але ж їм, водіям зі стажем, теж доводиться чимало терпіти від пасажирів. Те забудькуватий пасажир забуде гаманець будинку і намагається розплатитися картоплею, то бабуся намагається ласками схилити водія до зниження ціни. Трапляються грубі пасажири, які не хочуть платити, тому що їх везли довго і некомфортно. Але таксисти залишаються оптимістами, люблять свою роботу, стару машину і всіх пасажирів, оскільки це їх хліб, дістається важкою працею. Як свідчить старий анекдот: таксистом потрібно народитися, в кепці, з барсеткою і в жигулі.

Телефони для замовлення

(067) 373-39-33

(063) 123-39-33

(050) 453-39-33

(044) 209-39-33