(Russian) Плюсы и минусы работы в такси

Мало хто знає, але робота в таксі входить до списку найбільш небезпечних на землі. Її історія налічує понад два століття. Правда, тоді таксисти їздили не на машинах, а на фіакра, запряжених кіньми. Суті професії цей факт не змінює: переміщення людей з точки А в точку Б. Ось тільки пасажири трапляються різні, і з кожним роком байки таксистів стають все чудно і смішніше.

Таксист – водій, психоаналітик, інтелігент …

Самі таксисти свою професію називають покликанням і стверджують: під «шашечками» не кожному дано рулювати. Ще б пак, з огляду на, які картини їм доводиться спостерігати щодня. З особливою “любов’ю” відгукуються таксисти про клієнтів, які покидають місця святкування.

Одна така пара викликала машину до кафе, і чоловік, сильно похитуючись, акуратно посадив дружину на заднє сидіння. Сам залишився біля дверей кафе з фразою «Я ще погуляю». Таксист спокійно від’їхав, щоб розвернутися, і знову поїхав мимо кафе. Зосереджений чоловік його зупинив, водія це не здивувало – могла людина забути щось сказати ненаглядної дружині. На жаль, сівши на переднє сидіння, пасажир озвучив в телефонну трубку свій смертний вирок: «Так, я мимри свою відправив, чекай мене, скоро буду!». Добре, що поруч був таксист – помирив!

А як водіям іноді хочеться лайнутися, але не можна: клієнт завжди правий! Особливо гостро цю несправедливість відчув Євген Петрович – водій з 15-річним стажем і зразковий сім’янин. Під’їхав за вказаною адресою, диспетчер клієнтці віддзвонив: «Вас чекає” Мазда “, блакитний металік. Виходьте! ». Євген Петрович спостерігає картину, як з під’їзду вийшла дама похилого віку і початку «намотувати» кола навколо авто. Він на неї дивиться, вона на нього. Через пару хвилин зважилася і підійшла до напіввідкритому вікна з несамовитим питанням: «Здрастуйте, це ви блакитний Віталик?». Євген Петрович стерпів – він таксист, а інший би точно не зміг!

І ця лише верхівка айсберга, і сотої здебільшого не відкриває робочих буднів таксистів. Професія ця по-своєму унікальна. У століття повальної комп’ютеризації всі спеціальності поспішають замінити машинами, інноваційним програмним забезпечення. Але водіїв точно не чіпатимуть. Не зможе жодна машина впоратися з його обов’язками. Аж надто багато функцій покладають пасажири на звичайних водіїв таксі. Вони для них і психоаналітики, і вантажники, і лікарі, і ветеринари, а часто просто мовчазні спостерігачі горя або радості. Ні, ніяке програмне забезпечення такого не витримає в режимі 24/7!

Телефони для замовлення

(067) 373-39-33

(063) 123-39-33

(050) 453-39-33

(044) 209-39-33