Чому з Джокер таксі Київ працювати краще?

Чому з Джокер таксі Київ працювати краще?

Представьте себе компанию, которая волнуется за своих водителей, Представили?

Так от ми не тільки хвилюємось, ми ще й впроваджуємо багато цікавих фішок для наших водіїв!

  • У Джокер таксі завжди найнижча комісія за замовлення (лише від 4% за замовлення), а якщо ви активно залучаєте до співпраці з нами ваших друзів та рекомендуєте до виконання наші замовлення своїм знайомим то наші замовлення можна не тільки виконувати безкоштовно, а й навіть заробляти на комісії! А комісії у нас дуже заохочувальні і чемпіони з виконання замовлень можуть дати вам від 100 грн. до 1000 грн. додаткового прибутку!
  • Тільки в Джокер таксі київ та регіонах працює «Особистий фільтр» (ви самостійно виставляєте потрібний для вас радіус прийняття замовлень);
  • З нами у вас завжди буде Вільний графік роботи (лише Ви розпоряджаєтесь вашим часом і тому розпоряджайтесь ним правильно)
  • Тільки з нами фраза таксі Київ дешеве набуває сенсу. Тільки з нами ви можете дешево заробляти багато! Тобто не витрачати кошти на комісію, а заробляти чистий прибуток! Це ж круто? Уявіть собі вийшли ви на лінію чи не вийшли, а до вашого гаманця вже накапало гривень 😉

Навіть не знаю перелічувати вам переваги киев такси Джокер надалі чи дати вам можливість переконатись в цьому на власному досвіді. Якщо вже вирішили то переходьте по лінку та реєструйтесь https://joker-taxi.kiev.ua/rabota-taksi/

Це лише основні переваги роботи з Джокер таксі Київ, а ще ми працюємо на трьох різних програмних комплексах, що дає можливість одночасно отримувати якісні замовлення з декількох джерел(тобто стояти на місці і чекати ви не будете). З кожним роком Київ таксі 3933 розширюється і ми вже працюємо в 12-ти містах нашої неньки України, що, в першу чергу зручно для клієнтів та для водіїв. Адже переїхавши в інше місто, вам не потрібно їхати на офіс і реєструватися, ви просто, одним кліком, переключючаєтесь та працюєте зразу в обраному вами місті. Вважайте, робота у вашій кишені.
А ще уявіть на хвилину, у вас закінчився термін дії автоцивілки. Ви просто забули її продовжить, що відбувається в такому випадку? Та взагалі нічого: вас просто зупиняє поліція, накладають штраф 700 грн., авто забирають на штраф майданчик і ви пішечки топаєте до найближчого транспортного вузла.

СТОП!!!  J Це не ваш сценарій!

Це тільки страшна казка!  Вам варто лише зателефонувати на наш офіс та вимовити чарівні слова: «я продовжую автоцівілку» і вуаля. Ваше авто вже застраховано на один рік.

І це ще не всі переваги. Наша компанія співпрацює з провідними АЗС країни, а так як наших водіїв багато по всій Україні то і знижки у нас більші ніж у простого пересічного клієнта паливної компанії.

Не баріться, реєструйтесь та заробляйте разом з нами! https://joker-taxi.kiev.ua/rabota-taksi/

 

Телефони для замовлення

(067) 373-39-33

(063) 123-39-33

(050) 453-39-33

(044) 209-39-33